Komoráček GT na Vánočním koncertě Canzonetty a Poupat

08.12.2017

Komoráček byl přizván jako host Canzonetty na jejjím tradičním vánočním koncertě. Ten proběhl letos trochu netradičně - v kostele sv. Bartoloměje. Canzonetta nejprve zazpívala několik skladeb ze svého aktuálního repertoáru včetně úpravy Novosvětské symfonie. Poté se krátce představil Komoráček GT. Spolu divákům představily několik českých i evropských koled. Poupata - dětský sbor ze ZŠ Maršovská - pak v pěkných úpravách pokračovala ve vánočním duchu, využila doprovod na flétny a rytmické nástroje. Všechny tři sbory také zazpívaly dohromady. Diváci se v závěru přidali a zazpívali si dvě známé české koledy. Po právu ocenili výkon sborů dlouhým potleskem.

Foto najdete zde